Postaw w swoim domu na elegancję i praktyczność. To właśnie Tureckie dywany uznawane za najlepsze, będą potrafiły spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Dywan Viola Fryz to połączenie eleganckiego wyglądu z niezwykle wysoką jakością wykonania. Splot został przygotowany w 100 procentach z PP Heat Set Frize. Dodatkowo wycinane włókna przyczyniły się do jeszcze lepszej estetyki. Producent przykuł do Dywanu Vila Fryz szczególną uwagę. Dzięki temu, że jest tkany na jucie za pośrednictwem technologii double twisted yarn, jest zdecydowanie bardziej odporny na czynniki zewnętrzne.

Włókna dywanu wyróżniają się antyelektrostatycznością oraz odpornością na promienie słoneczne. Jego powierzchnia jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy regularne odkurzanie, a także sezonowe pranie przy pomocy specjalnego szamponu.

Wybierz zestaw kolorów, który sprawi, że Dywan Viola Fryz będzie idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz w Twoim mieszkaniu. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli na swobodne dopasowanie odpowiednich gabarytów dywanu do konkretnych pomieszczeń.

 

Dywan viola fryz 245

Opublikowano 11 października 2015 & kategoria: Uncategorized