Na dywanach perskich występowały Również wizerunki zwierząt i władców panujących po dokonanym podboju przez arabów MOŻNA było na nich spotkać koraniczne wersety. Wszystko zmieniło się w piętnastym wieku kiedy proste bardzo surowe formy zastąpiono motywami przedstawiającymi rośliny wijące się. Produkcja dywanów Jest również Znakiem firmowym Chin. Chińskie dywany wykonuje się z wełny bardzo dobrej ewentualnie Lub Jakości z jedwabiu.

Jeżeli chodzi o kobierce wykonane cechujące się Że Tym Pasują do ekskluzywnych mebli do Miejscem gdzie się je produkuje jest Afganistan. Wśród dywanów Możemy dokonać podziału na: – Dywany syntetyczneDywany wełniane – Dywany Jedwabne Dywany syntetyczne powstających z syntetycznych włókien. Dywany syntetyczne tkane Są maszynowo.

O dywanach syntetycznych można jeszcze powiedzieć do Że cieszą się Obecnie olbrzymia popularnością Przede wszystkim ze cenowych względów.

Dywany wełniane wykonane SA z wełny. Wełna Jest jednym z najlepszych materiałów do Produkcji dywanów. Lepsze jakościowo Są tylko dywany wykonane z jedwabiu. Dywany wełniane znacznie Są oczywiście droższe w porównaniu do dywanów syntetycznych. Wełnianych dywanów Wykonanie Może odbywać się w ALE maszynowo przypadku lepszych jakościowo robi dywanów się do ręcznie.

ZOSTAW KOMENTARZ
Komentarz